Řekněte si své ano na některém z TOP 5 nejkrásnějších míst v Karlovarském kraji

Jste budoucí nevěstou, před kterou muž poklekl a požádal vás o ruku? Patříte mezi ty šťastlivce, kteří si vyslechli ano z úst své drahé polovičky? Pokud ano, pak jistě toužíte oba po tom samém – užít si váš osudový den tak, abyste na něj vždy s láskou vzpomínali. To nejdůležitější už máte – nekonečné pouto lásky. K tomu, aby byl váš den dokonalý tak chybí už jediné, stejně dokonalé svatební místo. Vyberte si takové, které vás uchvátí na první pohled, takové, na jaké se budete chtít po letech vracet.

Ať jsou vaše představy jakékoliv, jsme si jistí, že je uspokojíme. Za těmi nejkrásnějšími místy totiž nemusíte jezdit nikam daleko. Všechna z nich najdete v našem karlovarském regionu. Připravili jsme pro vás proto tipy na pět nejoblíbenějších svatebních míst.

Statek Jakubov

Svatba v poklidu a okolí Doupovských hor, a to navíc v historické kamenné usedlosti z 16. století. Pokud jsou právě takové představy o vaší vysněné svatbě, pak neváhejte přijet na statek do Jakubova. Najdete tu totiž na jednom místě všechno, co každá poctivá svatba musí mít. Ve stodole, do které se vejde navíc až 120 svatebčanů,  je pro vás k dispozici bar s výčepem, prostory k sezení a samozřejmě také k tanci. V hlavní obytné budově pak najdete restauraci s barem, klenbový sál i sociální zařízení. Ptáte se, kde budete mít svatební obřad? No přece na samotném nádvoří hostince, které je pro něj doslova jako stvořené. A pokud nejste organizační tip, i tady vás nejspíše potěšíme tím, že vám tu se vším pomohou.

Jezírko Dvorana

Brát se v přírodě ale zároveň ve městě? Navíc poblíž jezírka, které se vyjímá nad jedním z nejkrásnějších svatebních míst v Karlových Varech? Právě takovou svatbu si nenechte ujít v Hotelu Dvorana. Ale pozor, ať vám váš osudový termín nikdo nevyfoukne. Kvůli vysoké oblíbenosti totiž bývá během jarních a letních měsíců plně obsazený. Svatby se tu pořádají ale i v zimě, v areálu je totiž prosklený vytápěný stan, který pojme až 150 osob. A pokud nejste vyloženě organizační typ, nezoufejte. I tady vám totiž vaši svatbu pomohou připravit na míru tak, abyste byli maximálně spokojení. Na výběr budete mít hned z několika cenových balíčků.

Salajna

Svatba na statku. Zní to možná trošku po sedlácku, ale opak je pravdou. Právě statky a stodoly totiž v posledních letech patří mezi trendy a nejvyhledávanější svatební místa. Statek Salajna mezi nimi proto samozřejmě nesmí chybět. Svatební obřad s hostinou a ubytováním až pro 40 hostů tu můžete mít na jednom místě. Pokud tedy preferujete poklidnější svatbu ve vesnickém prostředí, pak jste tady správně a věřte, že si ho ve svůj osudový den díky zdejší atmosféře okamžitě zamilujete. Jako jediní tu navíc vždy v únoru pro snoubence připravují tzv. „svatební setkání“, kde vám vše vysvětlí a se vším pomůžou. A protože jste na statku, ubytovat hosty tu můžete přímo v maštali, kde mimo jiné protancujete i svoje svatební střevíčky.

Malé Versailles

S úctou k tradici. S láskou ke kvalitě. Takové je motto restaurace Malé Versailles, nejstarší v Karlových Varech. Díky romantické atmosféře místního prostředí, včetně zrekonstruovaného altánku a výhledu na jezírko obklopeného lesy, je Malé Versailles velmi vyhledávané pro menší i velké svatební hostiny. Pokud se navíc nevyžíváte v přílišném plánování a organizaci, pak je toto místo ideální právě pro vás. Budoucím novomanželům tu totiž připraví vše tzv. na klíč. Díky velké terase si tak můžete užít váš osudový den ve společnosti až 150 svatebčanů. Malé Versailles se navíc nachází ve velmi klidné části lázeňské zóny, i proto je ideálním místem pro ničím nerušenou svatbu.

Cihelny Golf & Wellness Resort

Chcete se cítit jako princezna a zažít svatební den jako z pohádky? Pak vás svým romantickým zákoutím určitě okouzlí Château Cihelny se zámeckou restaurací a letní terasou, kde si můžete vybrat mezi církevním nebo civilním obřadem. Naopak pokud toužíte po originální svatbě na mechovém sametu golfových greenů, můžete tu společně doslova odpálit váš manželský život. Tak jako tak, u obou variant platí, že tu najdete maximální pocit soukromí a společnou noc strávíte v dech beroucím svatebním apartmá. Areál je totiž obklopen hlubokým tichem západočeských lesů. A nadšení budou i vaši hosté ubytovaní v pokojích Château Cihelny, kde se nechají hýčkat ve zdejším wellness centru s bazénem, vířivkou, finskou, solní a parní saunou a velkou nabídkou masáží.

Věříme, že jste si vybrali a že už vymýšlíte datum svatby. Závěrem bychom vám proto chtěli popřát snad už jen, ať váš vstup do nového života stojí za to, ať se máte navždy rádi a ať je vaše vysněná svatba přesně podle vašich představ.

Váš tým Vary Guide

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *