Chemie loftu V Podhůří. Místo vytvořené s láskou ke Krušnohoří

Jako dva mladí lidé si splnili sen. Po náročném studiu chemického inženýrství a zkušenostech z velkých korporací chtěli utéct z Prahy zpět do přírody, realizovat své nápady, vytvořit kouzelné místo nejen pro sebe samé, ale také pro ostatní. 

Michaela Křivská a Jan Šugar zrekonstruovali loftový byt nedaleko Ostrova nad Ohří, obklopený lehce dosažitelnými trasami Krušných hor. Ideální poloha ubytování V Podhůří má výborné předpoklady pro letní i zimní turistiku. Lyžařské středisko v Jáchymově se nachází ve vzdálenosti pouhých deseti minut jízdy autem a to samé platí i o starodávných štolách a dolech, které najdete v nedaleké Horní Blatné.  

“V detailech je krása”, tak partnerské duo přistupovalo k rekonstrukci bývalé stodoly, která svého času sloužila jako truhlárna. Ostatně truhlářský um je tu vidět v každém detailu vybavení a chemický odkaz zase v nápaditých dekoracích, jež vás zaujmou na první pohled. „Koření je třeba umístěno v laboratorních zkumavkách, čaj ve snídaňovém košíku se zase podává v Erlenmeyerových baňkách, květiny ve velkém odměrném válci, koupelová sůl v Petriho misce a eukalyptus v prachovnici. Od výběru obkladů až po finální úpravu kleštin jsme vše pečlivě zvažovali, abychom vytvořili osobitou atmosféru umožňující odpojení od každodenních starostí,“ popisuje inženýr Jan Šugar, který v místě dnešního loftu vyrůstal.

Přečtěte si více o Michaele a Janovi v Chebském deníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *