1872FEST spustil předprodej vstupenek. Nenechte si ujít největší hudební festival na západě Čech

Je to venku a už za necelých sedm týdnů to vypukne. Aš si připomene 150. výročí založení města ale hlavně – sportovní středisko Háj ožije ve velkém stylu. My budeme u toho a doufáme, že i Vy. Kde? Na největší hudební akci západních Čech – na 1872FESTU.

“1872 FEST je nabitý event pro mladé lidi, kteří poslouchají mainstreamovou hudbu a rap. V kombinaci s výběrem lokálních kapel a atraktivním doprovodným programem si dovoluji říct, že se jedná o akci, která nemá na západě Čech obdoby,” říká Martin Soukup, prezident hudebního festivalu.

Samozřejmě nesmí chybět hudební hvězdy jako Prago Union nebo Paulie Garand. Těšit se ale můžete na spoustu dalších. 1872FEST dnes totiž odtajnil finální LINEUP. Tady je!

Na hlavní stagi vystoupí Robin Zoot, Prago Union, Paulie Garand, Koky, Refew nebo třeba legendární rapová kapela Peneři Strýčka Homeboye (PSH), jejímiž členy jsou Orion, Vladimir 518 a DJ Mike Trafik. Ani vedlejší stage nezůstane prázdná. Na ní se představí v regionu neméně známé lokální kapely jako například Funky Terrorist, MC Matheus, Lifelines, Animal Resources nebo BigBand Šmeralka.

Součástí bude i bohatý doprovodný program. Pokud jste fanoušky poezie, pak se můžete těšit na Slam Poetry (specifický styl básnicko-zpívaného přednesu), pokud ale holdujete více sportu, určitě si nenechte ujít velkolepou Stompriders exhibition, Trial Bike Show nebo skateboardovou soutěž. Jako památku z festivalu si pak můžete odnést autogram nebo společnou fotku s některým z umělců z festivalové Gamezony.

Pro návštěvníky festivalu bude připravené stanové městečko přímo v areálu. Ubytovat se tu budete moci od soboty 25. června od 12:00 hodin do neděle 26. června 2022 do 10:00 hodin. Vzhledem ke kapacitě areálu není potřebná rezervace ani předběžná registrace. Co ale nesmíte promeškat, je předprodej vstupenek. Ten je ode dneška spuštěný prostřednictvím platformy GoOut.net. Už jen kliknutí na tento odkaz vás proto dělí od nejlepšího hudebního zážitku letošního léta.

https://goout.net/cs/1872-fest-robin-zoot+psh+dalsi/szcdykt/

A pokud byste si chtěli zkrátit čekání na tak velkolepou akci, pak určitě doražte už 13.5. do Kulisárny v Chomutově, kde vás rozproudí jedinečný James Cole.

Tak v Aši na 1872FESTU na viděnou. Váš VaryGuide tým

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *